Спіраль рифлений кранів

Чат зараз
Відомості про продукт

Дроту tap нитку Вставка також згадується як "st кранів" (якої "st" є скорочення від "штопор" англійською мовою), який є спеціального крана для обробки дроту нитку вставте отвори і будівельні дані виготовляються відповідно до на національні стандарти, такі як GB - 83, штраф машинного і руки дроти, які можуть бути використані як добре.

Дроту tap нитку вставлення можна розділити на світло сплаву на машині, Рука дотик, поширені сталі машина, дотик рук і спеціального крана.

1. світло сплаву машинного і руки крана: для кольорових сплавів як Alcan, магнієвого сплаву та мідних сплавів, крок менше 2,5 мм і крок є більшою, ніж 2,5 мм і крок є подвійний.

Маркування метод: STD × p st є спеціальні внутрішнього нитки код для дроту нитку вставлення.

Маркування приклад: спеціального крана для обробки і монтажу специфікації 8 × 1. 25 дроту нитку вставити знизу відділення нитка використовується на світло сплаву, позначений як st8 × 1. 25

2. невизначений сталеві машини і рука крана: внутрішні нитка, що використовується в металевих матеріалів, таких як сталь, чавун, лиття сталі тощо, є подвійне натискання.

3. спеціальні крани розроблені і виготовлені відповідно до потреб клієнтів. Наприклад, в м'яких алюмінію, міді вгору і вгору, сторони преси кран, кран спеціальну машину для одного поширені сталі постукування tap для нержавіючої сталі, квартира нижній tap для сліпих отвір гвинт крана, нитка крана тощо.

TAP8.jpg

Changling є відомим інструмент заводу з виробником прямого продажу продукції та сертифікацію ISO, Ласкаво просимо до оптової дроту спіраль рифлений крани від нас.
Розслідування