Простий інструмент інсталяції

Чат зараз
Відомості про продукт

Інструмент для встановлення

У вузькому сенсі сталевого дроту Lo набори сталевого дроту Lo sets інсталяційного інструменту спеціально монтажний ключ, в основному використовується для сталевого шпильки в гвинтовій різьбі нижнього отвору установки, основний принцип полягає в тому, що набір спіральної сталевої дріт через направляючий гвинт, змушуючи усадку діаметра, щоб успішно внизу, розділена на ручний та автоматичний ключ установки. Узагальнений набір інструментів для установки спиральної сталевої дроту включає наступне:

1, tap: використовується для обробки сталевого дроту всередині установки гвинтового отвору нитки;

2, монтажний ключ: сталеві спіральні набори в різьблене отвір;

3, упорний пристрій: застосовується для розривання проводів монтажного гвинта;

4, Видалити покривне пристрій: використовується для видалення в різьблене отвір в спіральних наборах сталевого дроту;

5, штепсельна вилка: використовується для тестування сталевого дроту всередині отвору гвинтового різьби.

Сфера застосування

Сталевий дріт після довготривалої роботи випробувань у продукті, гвинт структура надійна, продуктивність хороша, проста у використанні. Частини можуть бути використані в різних галузях промисловості, для використання гвинтових виробів, є об'єкт, такий як використовується в: аерокосмічній промисловості, суднобудуванні, оборонній промисловості, автомобільній промисловості, апаратній електроніці, всіх видів машин

Переваги

1. Проконтролюйте термін служби: оскільки дротяний гвинт - це матеріал з нержавіючої сталі, висока твердість, роблять м'яку основу збільшену від десятків до сотень штук живи; Збільшилася його сила, але також уникати відключення, безладний пряж.

2. Збільшення міцності з'єднання: м'які, такі як низька інтенсивність, можуть бути використані для матеріалів алюмінію та магнієвого сплаву, деревини, пластику, гуми і так далі, легко деформуються та нестабільні матеріали, щоб уникнути слизького шовку, таке явище, як неправильний зуб.

3.Збільшення опорної поверхні може бути використане для того, щоб вимагати міцного з'єднання і не додати діаметр гвинтового отвору тонких деталей кузова.

4. збільшити несучу здатність різьбового з'єднання та усталену міцність: за допомогою сталевого дроту можна виключити гвинтовий затвор і відхилення гвинта затвор між шаром та зубним типом, зробити навантаження рівномірно розподіленими, з тим щоб поліпшити несучу здатність гвинтової різьби з'єднання і стомлюваність. Може використовуватися для кріплення кераміки, пластику, скла та інших твердих крихких крихких матеріалів. Ефективно запобігати розрив явища.

5.Русть смерті: спіраль сталевого дроту встановлює характеристики самого матеріалу і його поверхня дуже гладка, використовується в суворих середовищах, таких як вологість, корозія, не буде робити відповідну матрицю іржі, уникнути через іржі різьбові отвори не можуть видалити і замінити дорогу втрату матриці. Може використовуватися в хімічній промисловості, авіації, військовій техніці та інших високих коефіцієнтів страхування, що вимагаються.

6.Наносостійкі, жароміцні, корозійно стійкі: оскільки сплави сталевого дроту встановлюють дуже високу поверхню, вони можуть ефективно зменшити тертя між внутрішньою і зовнішньою різьбленням самого матеріалу, але також мають високотемпературні, корозійно-стійкі властивості. Часто можна застосовувати для видалення, монтажу деталей і часто вимикання гвинтового отвору, подовження його терміну служби.

7.Розміщення сидіння, запобігання втраті сили: зафіксувати спеціальну конструкцію гвинтового гвинта у сильному вібраційному та ударному середовищі, зафіксувати гвинт у гвинтовому отворі, не втратити, замок краще, ніж інший запобіжний пристрій. Може використовуватися для енергетичного обладнання, приладів та вимірювальних приладів, точності та аерокосмічної промисловості, авіації, військової техніки та іншого високого коефіцієнта страхування.

8. Легке технічне обслуговування: у разі неправильної обробки гвинтових різьблень або пошкодження внутрішнього ремонту нитки за допомогою сталевого дроту можна зробити гвинтову матрицю і використовувати оригінальний гвинт швидко і економічно. Прості приклади, такі як блоки двигуна, текстильні спеціальні частини, всі види алюмінієвих деталей, ніж ножем для стругання, згоріли через пошкодження гвинтового отвору, знову натискаючи, доки встановлення гвинта, сміття повертається до життя.

9.Метричні гвинтові трансформації зубів: використовуйте металеві спіральні набори для метричної системи. Будь-ласка, будь-ласка, міжнародний стандартний отвір для різьблення, дуже зручний, швидко, економічно, практично, застосовується до будь-яких продуктів імпорту та експорту.

Сталеві спіральні набори монтажного процесу

За допомогою свердління, натискання, встановлення дроту, встановлення рукоятки на чотирьох основних етапах див. Нижче:

1, свердління

Використовуйте таблицю для розміру свердління, глибина свердління більше або дорівнює L2; Зверніть увагу, щоб не свердлити конус, свердла нелегко вибрати і важко носити, не потрапляючи в чіп, може призвести до пошкодження. Набридло після того, як дозволило прокотити природу поглиблення, глибина заглиблення не повинна перевищувати 0,4 Р, а кількість свердловин занадто багато, це погано для дрітових наборів установки.

Інсталяція tool4881.png

2, натиснувши

З відповідною специфікацією дротяних наборів спеціального крана для натискання, натискання повинне перевищувати довжину довжини дроту, до всього отвору, натискаючи на точність рішення остаточно стандартної стандартної стандартної зони допуску до гвинтового отвору, користувач може відповідно до необхідної точності гвинтового отвору, відповідні способи натискання та спосіб мастила, спринклерне сліпее отвір, коли це доцільно, щоб запобігти пошкодженню крана.

Потрібно бути чистим після натискання отвору гвинтового різьби, наявності стиснутого пистолета для удару, сліпі отвори повинні також використовуватися для отвору пістолета від дна, щоб очистити довгий, а також може використовувати метод очищення для очищення.

Інсталяційний інструмент5686.png

Інструмент установки5795.pngІнсталяційний інструмент5899.png

3, установка

Нормально встановлений набір рукояток ключового набору шовку, шовкові набори зрізів в рукаві, шпиндель через кронштейн закріплений, щоб встановити рукоятку і загвинтити в направляючому втулку, на основу, гвинтові отвори під час обертання шпинделя за годинниковою стрілкою. Мала установка і 14 х 2 або більше грубих ниток, коли встановлений набір шовкових шовків, коли використовується гніздо типу "Т" або простий гвинт для кріплення гвинта, але слід звернути увагу, не застосовувати на наборі шовку, встановити рукоятку більшої осьової сили щоб запобігти непорядній застібці, або встановити ручку розбита.

Інсталяційний інструмент6567.png

4, ручка зламаної установки

Отвір, хочемо встановити дротяні набори тяги, тяга зазвичай використовують установку ручки вирівнювання, при збиранні молота 200г можна видалити, для більш ніж 18 х 2,5 грубих наборів шовкових ниток і комплект тонкої нитки понад 14 х 1,25 шовку, з рукоятки для голки та згинання, щоб встановити рукоятку, можна зняти.

5, витягніть спіральні набори з сталевого дроту

Проблеми під час встановлення або через встановлений дроти занадто довгий, можна зняти, слід використовувати рукав, рукавний пристрій, поставлений в шовковий комплект внутрішнього отвору на ручці з молотком, стукаючи вниз рукою, тримаючи рукоятку до нитки закручування напруги може витягнути дротові набори.

Інсталяційний інструмент7365.png

Changling - це знаменита заводська інструмент з виробником прямих продажів продуктів та сертифікацією ISO, ласкаво просимо до оптової дроту Simple Installation Tool від нас.

Розслідування