Електроінструмент

Електроінструмент
Чат зараз
Відомості про продукт

Як використовувати електроінструменти

1 Обережно використовуйте електроінструмент, не падайте або не піддавайте впливу. Найкраще використовувати балансировщик, щоб його зависати, використовуючи його.

2 Під час заміни інструмента встановлення ви повинні спочатку підтвердити, що вимикач живлення знаходиться в положення "ВИМКНЕНО" та витягніть вилку живлення з розетки.

3 Налаштуйте крутний момент відповідно до специфікації. Як правило, він був налагоджений відповідно до специфікацій, що вимагаються замовниками при виході з заводу. Вертлюговий гайк зафіксований відповідно до глибини встановленого втулки. Обидва гайки позиціонування повинні бути заблоковані один до одного. Його можна виміряти за допомогою верхівкового супорта, який розташовується таким чином, щоб виставити передній кінець адаптера та довжину адаптера, щоб знайти бажану глибину різьби.

4 Вставте оправку адаптера в ковзаючу гніздо головного блоку, відрегулюйте напрям паз на зовнішній муфті адаптера відповідно до потреб клієнта. Направлення паз повинен бути зручним для оператора, щоб поставити рукоятку ручки; використовуйте кріпильний гайок адаптера для блокування адаптера.

5 Перемістіть перемикач прямого повороту в положення "R" у зворотному положенні та натисніть на пусковий пристрій. Коли адаптер оправки загвинчується на виїмку довше, ніж довжина необхідної дротяної муфти, вийміть стартовий пристрій і переведіть перемикач прямого повороту у положення вперед "F", покладіть монтажну рукоятку в гніздо гвинта, а кріпильний рукоятка рукава хвостовика перевертається вперед, а гайковий кріплення з муфтою хвостовика вертикально вирівняне з різьбовим нижнім отвором різьбового муфти. Натисніть пусковий пристрій і загвинтіть віток. Коли досягнута глибина потоку, встановлена позиціонуючим пристроєм, електроінструмент призупиняється через положення. У цей час не відпускайте пусковий пристрій. Електроінструмент автоматично повертається в протилежному напрямку, щоб вийти з різьбового отвору. Перейдіть до оригінального розташування та встановлення завершено.

6 Якщо під час установки потрібно обертатись в одному напрямку, просто перемістіть перемикач вперед / назад у положення "F" або "R" у напрямку обертання та натисніть на стартер.

Розслідування