Ніякої різьбленої резьбою не вставляйте комплект ремінних ниток

Чат зараз
Відомості про продукт

Немає Вставка Тантакож встановлення не обробляти потоку вставленнядоступні для сліпих отвір.

УсиновленняВставити не Тан(без установки ручкою) для сліпих отвір установки можна уникнути багатьох проблем, наприклад, з вільний запуск нитку вставка, завдяки поводитися з приєднання до гвинта, це дуже клопітно, щобвийнятиТан після установки і закінчуючи розриву Тан, невеликі розміри, зокрема, який чинить поганий вплив на ефективність установки і намвікВставте нитку.

але монтажний інструмент зВставити не ТанЦе, як же, що й вільний запуск нитку вставлення.

Один кінець наВставити не Танєякконуса, що стоїть на двох або трьох котушок і його монтажний інструмент є різьбові core вал, який буде координувати з кінцем конусомВставити не ТанЩоб закріпити вставкою у сліпий отвір, який є досить проста. Після установки до кінця конуса буде перебувати в керівні частин нитку отвір, який може бути кращий спосіб поліпшити вбудовування силу threading вставка, тим часом, установка не вплине на СШАвікзефективна тривалість на вводах.

no tang specification_副本.png


Немає Тан потоці вставити нитку Ремонтний комплект 


Changling є відомим ремісничим заводом Thread з виробником прямих продажів продукції та ISO сертифікації, ласкаво просимо до оптової дріт немає затирання різьбою вставки нитки ремонту набір від нас.

Розслідування