Безконтактна вставка нитки

Чат зараз
Відомості про продукт

Без втулок без втулок   які   спірально-обмотувальний двонаправлений дріт, розроблений для того, щоб забезпечити таку ж надійну , постійну, зносостійку гвинтову різьбу, яка повністю виключає необхідність розриву і вилучення зварювання. Взагалі, вкладиші з дротяної нитки використовують невеликий шматочок матеріалу в нижній частині вкладиша, щоб забезпечити точку лову для установки інструментів, що робить встановлення можливим і простішим. Потрібно розбити та вилучити після встановлення.

Танжерні вставки, однак, можуть бути встановлені без використання завивки за допомогою спеціалізованих інструментів, і вони мають вигляд, розташований на обох кінцях котушної вставки замість щипа, розташованого на одному кінці вставок. Відсутність жорсткості усуває ризик того, що металевий виток потрапляє в критичні для безпеки пристрої, такі як двигуни чи електронне обладнання.

Насправді, вставки Tangless Thread є ідентичними різноманітним вставкам, за винятком методу їх установки та видалення.

Тендерингові вставки надають багато переваг у порівнянні з різноманітними вставками.

Вони дозволяють видаляти неруйнівні вставки. Тендерні вставки легко регулюються та легко видаляються після встановлення.

Доступно з нержавіючої сталі.

Затверджено для використання в військових програмах. Двосторонній дизайн виключає будь-яку потребу в конкретній орієнтації вставки.

Вклади без тангажу доступні у вільному запуску, гвинтовому блокуванні та різноманітних стрічкових кормах, а також у розмірах Inch & Metric.

 

Переваги:

· Більша сила

Вкладиші жнив сильніші завдяки гнучкості вставки, що забезпечує збалансоване розподіл тиску

· Економічність і економія часу

Зниження часу встановлення та перевірки

· Двонаправлений дизайн
Встановлює його швидко і легко з будь-якого кінця

· Дизайн FOD
Немає "сторонніх предметів", що означає, що не треба видаляти


Специфікація

1_ 副本 .png

Changling - це відома фабрика з закріплення ниток з виробництвом прямих продажів продукції та сертифікації ISO, ласкаво просимо до оптової дроту бездротової нитки вставки від нас.
Розслідування