не вставте резьбу з ніг

Чат зараз
Відомості про продукт

No Tang Insert, також відомий як без вкладиша вставки , не доступний для сліпих отворів .

Прийняття без вкладиша (без ручки встановлення) для встановлення сліпого отвору може уникнути багатьох проблем, наприклад, з вставкою вільної різьбової резьбою, завдяки ручці, що прикріплюється до гвинта, дуже важко витягнути затиску після установки та закінчення розбиття зокрема, малих розмірів, що робить поганий вплив на ефективність монтажу та віку вставки нитки.

але інструмент встановлення без затискання вставки не збігається з вставкою вільного потоку.

Один кінець без затиску вставки - це як конус, який стоїть на двох або трьох катушках, а його інструмент для встановлення - різьбовий вал, який буде координувати з конусним кінцем без затиску, щоб гвинт вставки в сліпу діру, що є досить простим. Після встановлення конічний кінець буде прямо в напрямних частинах отвору різьблення, що може бути кращим способом поліпшення сили вкладання різьбової вставки, тим часом установка   не вплине на вік вікна ефективної довжини втулки .

Доступний діапазон розмірів - від M5 до M16. 


Changling - це знаменита фабрика з вставки тексту з виробником прямих продуктів продажу та сертифікації ISO, ласкаво просимо до оптової дріт без зависання ниток вставки від нас.
Розслідування