Без вставки

Без вставки
Чат зараз
Відомості про продукт

деталі продуктів

1. Зручна установка: найбільші переваги   від   Безбар'єрна вставка полягає в тому, що установка не встановлена на каудальний стовбур, установка-направлена може бути двонаправленою установкою. без вставки вставлення є   швидше, ніж звичайна вставка вставки без вставки, може підвищити ефективність виробництва.

2. Швидкі виправлення: безбар'єрна вставка на слизькому шовку, зуби хаосу, можна швидко і ефективно ремонтувати, зменшити кількість брухту, зменшити витрати, покращити якість продукції

tailess insert 微信图片_20181116144944_副本tailess insert

Особливості та переваги:

Бездобавна вставка може зменшити витрати, коли вона встановлена у отворі з низьким ступенем гвинта. У пластиковій, бакелітовій, алюмінієвій, магнієвій, мідної та інших матеріалах безпровідна вставка може покращити умови з'єднання різьбових отворів та болтів, і посилити міцність різьбових отворів, скорочення відходів унаслідок пошкодження гвинтових отворів, поліпшення якості виробу.

tailless insert1

tailless insert2tailless insert2
Changling - це відома фабрика з введення тексту з виробником прямих продажів продуктів та сертифікацією ISO, ласкаво просимо до оптової бездоганної дроту вставки від нас.
Розслідування