Кращий нитку Ремонтний комплект

Чат зараз
Відомості про продукт

Опис товару:

Thread ремонтні комплекти з чорного ящика містять гарної якості Hex крана, гарна якість Hex дриль, інструмент Установка хорошої якості, простий ключі гарна якість і точність нержавіючої сталі вставками. Як показано на малюнку bleow:

thread repair kit
Переваги:

Присутній дрилі й крани є краще, ніж раніше. Тому що цей новий вид нитку ремонт комплекти зараз не підходять тільки для керівництва, але й для електричних і пневматичних додатків і т. Такого роду нитку Ремонтний комплект є новий тип нитку ремонт комплект з Hex крана і дриль для гарної продуктивності і легко використовувати.  Одним словом це новий тип комплект, який нещодавно розробив нашою компанією і зручніше, ніж раніше. І ми також багато квітів його, такі як червоний, синій, темно-синій.


Специфікації:
thread repair kit.png
Упаковки і доставки:

Чорний ящик, пластик.

Ми також можемо налаштувати його для вас.

Час доставки є 3-5 днів після оплати.


ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ:

Питання: чи є торгова компанія або виробника?

Відповідь: ми є фабрика.

Запитання: скільки часу є час доставки?

Відповідь: як правило це 5-10 днів, якщо товар є на складі. або це 15-20 днів, якщо товар не є в наявності, це у відповідності до кількості.

Питання: ви надаєте зразки? чи вільного або додаткового?

: Так, ми могли б запропонувати зразок для іпотеці, але не сплачувати вартість доставки.

П: що таке ваші умови оплати?

Відповідь: оплата<=1000usd, 100%="" in="" advance.="" payment="">= 1000USD, 30% T/T заздалегідь, збалансувати перед shippment.
Якщо у вас є ще одне питання, pls, не соромтеся звертатися до нас як показано нижче:

Changling є відомим Thread вставити заводу з виробником прямого продажу продукції та сертифікацію ISO, Ласкаво просимо до оптової дроту кращий Thread Ремонтний комплект від нас.
Розслідування