Проводная нитка Вставити категорію

Вставна плита дроту поділяється на два типи: звичайна і замикаюча, тип замикання взагалі заснований на кільцевому або кільцевому запобіжному кільці.

1. загальна дротяна нитка вставки

Чи є більш кругова спіральна композиція кола, різноманітний матеріал Шан (легкий сплав і загальна сталь), що використовує його, може посилювати з'єднання різьби міцності, а додані комплекти накладки для посилення нитки приєднується до сили етапу методу в порівнянні, може зменшити додаткову частину на 50% від об'єму, така вага на більш світлих, загальний тип проводів гвинтові набори розділений на зламаний шум і не розбитий слот два види, сломанний слот шовкових комплектів, це встановлення шовкових наборів Hou ручки для установки, що робить гвинти рівними. Розбиті дротяні набори слотів - встановити видалити ручки установки, прокручувати гвинти. Нанесіть зламану танку Ю. Тонконг (також може використовуватися для сліпих отворів), зламаних штифтових дротових наборів не можна використовувати тільки для сліпих отворів.

2. фіксатор вставки дроту

Вкладиш фіксуючої дротяної нитки виконаний з ромбовидного поперечного перерізу багатооборотних катушків з дротяної рани, і, коли він поєднується з зовнішньою різьбовою частиною, було більше багатостороннього замикаючого кільця, а речі частини поза його власним запобіжним кільцем можуть бути заблоковані, щоб запобігти різьбовий зв'язок, розрив, поділяються на розрив канавок і розбитий Groove двома способами.