Широке використання вставки дроту

1. збільшити міцність з'єднання: можна використовувати для м'яких сплавів з низькою міцністю, таких як алюміній-магній. деревина пластмаси деформація низькоміцного матеріалу, такого як гума, уникати ковзання. де неправильний зуб.

2 підвищена опорна поверхня: може використовуватися для забезпечення міцного з'єднання і не збільшує діаметр отворів для гвинтів і тонких деталей корпусу 3 і покращує умови з'єднання: може використовуватися в кераміці. бакеліт Чіткі крихкі матеріали, такі як кріплення скла, ефективно запобігають явищах фрагментації.

4 стійкість до зносу: її можна використовувати часто розбирати. встановлюйте механічні та часто обертайте гвинтові отвори у продовженні терміну служби.

5 ржавчинні вузол: може використовуватися в хімічній промисловості. корабель транспортні засоби. Шахта. Шахта. польове обладнання, адаптоване до вологих. корозія в жорстких середовищах, таких як використання, легке видалення для установки та обслуговування.

6 анти-пухкі: можна використовувати для простору. повітря ситуації високого ризику, такі як військова техніка.

7 стійкість до землетрусу: може використовуватися для приладів. прецизійне значення та енергетичне обладнання.

8 для ремонту: прості приклади, такі як блок двигуна, алюмінієві деталі. токарний ніж, такий як болтовий отвір пошкоджений і злам, просто натискаючи його знову. встановити гвинтові кришки, сміття повернуто з мертвих!