Загальні варіанти вставки інструментів встановлення

Вузька дрітна нитка вставки: висока міцність, висока точність, поверхневий вузол холодної прокатки точна форма алмазоподібної спіральної котушки з нержавіючої сталі для високоточної внутрішньої і зовнішньої нитки концентрична, сталевий гвинт встановлений добре після формування високоточної внутрішньої різьблення відповідно до міжнародних стандартів, його продуктивність краще, ніж внутрішня різьба, сформована шляхом прямого нападу на користь.

Вставлення плитки після установки, різьбовий відрізний допуск залежить від допущень до виготовлення поверхні вхідної дроту і вхідних отворів для дроту; монтажні допуски отворів залежно від точності монтажних отворів для штифтів, часто формуючи 6H, клас високої толерантності до 5H, 4H; уніфікований потік стандарт 2B, 3 б. Спеціальний вибір зони допуску, необхідний для використання агрегатів на основі методів натискання та натискання (атака, атака) та змащення тощо, для забезпечення точності та будь-яких вимог.

При установці гвинтових виробів нам часто доводиться використовувати інструменти для різьблення, це для того, щоб загинути і більше звичайний запас. Цей пристрій також може бути використаний як обробка або правильне різальне різьблення інструментів обробки, регулювання гвинтів, ручна обробка або встановлення використовуваних машин на складі.