Купуйте різьбову вставку з нержавіючої сталі

Закупівля резьбової вставки з нержавіючої сталі. В даний час на ринку є чотири основні типи різьбових вставок з нержавіючої сталі: дротяні гвинтові вставки, самонарізані вставки, кеш-накопичувачі та без вставки. Які проблеми слід звернути увагу при придбанні резьбової вставки з нержавіючої сталі? Як я можу використовувати вставки з нержавіючої сталі для найкращої раціоналізації? Давайте відповімо за вас нижче.

1.Згідно з використанням середовища для розрізнення: широко використовуються вкладиші з нержавіючої сталі, що вільно використовуються, широко використовуються, загальні основні компоненти можуть бути обладнані, для цього потрібно лише правильний вибір розміру. Замикаючі кріплення призначені для обладнання з більш жорсткими вимогами до міцності. Тип блокування додає один або кілька поворотів багатокутної фіксуючого кільця до кількості основних витків, щоб покращити функціональність пристрою. Але в цілому використовується на обладнанні з особливими вимогами.

2. За розміром і розміром гвинта: номінальний діаметр гвинта та розмір кроку визначають розмір вставки для нитки, а відповідна резьбова вставка вибирається відповідно до специфікацій потоку та промислових стандартів. Це другий крок у виборі правильного гвинта.

3. Визначте номінальну довжину вставки для нитки відповідно до глибини отвору гвинта, міцності матеріалу підкладки та рівня продуктивності нитки. Важливо звернути увагу на параметри вставки з нержавіючої сталі, наданої виробником.

Матеріал 4.Thread матеріалу в основному має два види, з нержавіючої сталі та вуглецевої сталі. Купуючи вставку ниток, ми можемо придбати різні матеріали та різні види продукції відповідно до актуальних потреб.