Деякі подробиці установки різьбової втулки з простим ключем

Для установки різьбового втулки ми зазвичай використовуємо монтажний ключа рукава і простий монтажний ключ для установки різьбового втулки. Сьогодні ми поговоримо про подробиці про встановлення різьбового втулки. Вставте різьбовий втулку в кріпильний гайковий ключ, вставте монтажну ручку в паз кермового стрижня і поверніть рукоятку ключа так, щоб різьбовий ввід був загвинчений у різьблене нижнє отвір через направляючу різьблення кріпильного гайкового ключа, і він залишився 0,25-0,75 коліна від поверхні різьблення.

  При встановленні невеликої кількості різьбових втулок і 14 × 2 або більше жорстких втулок різьблення, його можна встановити за допомогою простого інструмента з прорізкою або різьбовими головками типу "Т" та обережно не застосовувати велику осьову силу на резьбовій втулці монтажної ручки щоб анти- "розлад".

Використовуйте електричні або пневматичні напівавтоматичні монтажні ключі для швидкої та надійної установки в монтажних лініях або там, де потрібна швидка установка різьбового втулки.

Після встановлення різьбового втулки для перевірки стандартного рівня внутрішньої різьбової смуги відповідний рівень вимірника може бути використаний для перевірки. Винятковий для замикання та проміжного різьбового втулки.