Як вибрати бездоганну вставку та самонарізану вставку

Як вибрати вставку без ворсинок і вставку, що самонавідує? чи повинен я вибирати вставку без ворсинок або самонарізальну вставку для встановлення? Який з них швидше і зручніше встановити?

Втулки без ворсинок і самонарізаючі вставки є високоміцними кріпленнями, які встановлюються у гвинтові отвори малої міцності технічних матеріалів, що може підвищити міцність отворів для гвинтів, підвищити зносостійкість гвинтових отворів, термостійкість та запобігання іржі. Продуктивність невисокої міцності матеріалу для гвинтових свердловин збільшується десятками і навіть сотнями разів. Одночасно, обидва захисні вироби мають функцію ремонту нитки, яку можна використовувати для ремонту нитки при пошкодженні гвинтових отворів. Крім того, ціна на них не далеко.

Втулка без ворсистості - це різновид дротяного резьбового рукава, який точно намотаний з матеріалу з нержавіючої сталі та має форму пружини. Гвинтовий муфта має три типи: прямий тип, різьбовий тип та тип хвоста без хвоста. Не встановлений тип хвостового хвоща - це бездоганний рукав, який швидко встановлюється. Не потрібно орієнтуватися в установці. Він може бути встановлений в обох напрямках, і процедура установки може бути завершена в один крок.

Самонарізальна вставка - це повний різьбовий кріплення. Існує три види 302, 307 і 308. Матеріал - це нержавіюча сталь та вуглецева сталь. Установка також дуже проста і швидка. Самонарізальна вставка має функцію самонарізання різьблення. Під час встановлення не потрібно використовувати натискання клавіші. Він може бути встановлений безпосередньо в гвинтовий отвір, використовуючи інструмент для установки.