Кріплення

Поєднання різьби є вільним або щільним розміром між різьбовими нитками, а рівень придатності - це задана комбінація відхилень та допусків на внутрішні та зовнішні нитки.

Метрична різьба, зовнішня різьба має три класи потоків: 4h, 6h та 6g, внутрішня різьба має три нитки: 5H, 6H, 7H. (Стандартний клас точності японської стандартної плити поділений на три сорти I, II та III, а нормальний клас - II ступінь.) У метричній нитки основне відхилення H та h дорівнює нулю. Основне відхилення G є позитивним значенням, а основне відхилення e, f та g є негативним значенням. H - це звичайне положення зони толерантності для внутрішніх різьбових покривів і, як правило, не використовується як поверхневе покриття або дуже тонкий шар фосфатування. Основне відхилення позиції G використовується для особливих випадків, наприклад, більш густих покриттів, які рідко використовуються. g звичайно використовується для плитки 6-9um тонкого покриття, таких як вимоги до малюнка продукту 6h болтів, попередньо покрита нитка з 6g допустимий діапазон. Придатність нитки переважно об'єднується в Н / г, Н / год або Г / год. Для вишуканих ниток кріплення, таких як болти та гайки, стандарт рекомендується використовувати 6H / 6g.

Для однорідної дюймової нитки зовнішня різьба має три типи потоку: 1A, 2A і 3A, а внутрішня різьба має три класу: 1B, 2B і 3B, всі з яких мають зазор. Чим вище рівень чисельності, тим тісніше відповідність. У дюймовому потоці відхилення лише вказує на категорії 1A та 2A, у класі 3A є нульове відхилення, а відхилення від ступенів 1A та 2A оцінок рівні, і чим більше кількість оцінок, тим менша толерантність. Класи 1А та 1В, дуже низький клас толерантності, придатний для толерантності до воріт внутрішніх і зовнішніх ниток. Класи 2А та 2В є найбільш поширеними класами допускання різьблення, визначеними серією Inch для механічних кріплень. Класи 3А та 3В, загвинчені разом, щоб сформувати тісну пристосованість для обмежених кріплень для критичної конструкції безпеки. Для зовнішніх ниток 1A та 2A мають допуск, а 3A - не. Допуск 1A на 50% більше, ніж допуск 2A, і на 75% більше, ніж 3A. Для внутрішньої різьблення допуск 2B на 30% перевищує допуск 2A. Рівень 1В на 50% більше, ніж 2В, і на 75% більше, ніж 3В.