Переваги використання клавішних вставок

Переваги використання клавішних вставок

1: Встановлення вставних ключів може ефективно підвищити міцність кріплення і безпеку різьбового отвору, збільшити час використання різьбового отвору і поліпшити якість виробу.

2: У свічки запалювання, механічні форми і інші різьбові отвори, які необхідно часто розбирати при високій температурі і легко роз'їдати, клавіші вставки можуть бути встановлені для підвищення зносостійкості і жаростійкості різьбового отвору.

 

3: Вставка клавіш має функцію відновлення. Коли різьбова різьба з механічним різьбленням з різних причин є слизькою, для виступу використовується спеціальний дріт різьбової оболонки різьбової нитки, після чого встановлюється вставка ключів, а різьбовий отвір ковзаючого дроту можна швидко відновити.

4: Інструмент установки та спосіб установки ключів є простими, а установка проста, що дозволяє заощадити час і підвищити ефективність роботи.

 

5: Вставка ключів встановлюється на механічну форму, а продукти в авіаційній промисловості, продукції, автомобільній промисловості, суднобудівній промисловості та інших продуктах мають дуже високі вимоги до міцності та надійності кріплення різьбового отвору.